depilacja-w-czasie-ciąży
najpopularniejsze-kosmetyczne-mity
Opowiedz mi dziadku
depresja -poporodowa
001000

O BLOGU/O MNIE

 

makeup4

 

Mam na imię Adriana, używam imienia Ada. Możesz się zwracać do mnie po imieniu :). Jestem mamą  na pełen etat i lekko nie perfekcyjną panią domu, a od ponad dwóch lat także blogerką.  Jestem sympatyczną, szczerą i wrażliwą osobą z poczuciem humoru. Lubię ludzi i kontakt z nimi. Uważam, że podobne przyciąga podobne, dlatego też moi czytelnicy to sympatyczni i fajni ludzie Dołącz do ich grona na moim fanpage  Kosmetomama na facebooku jest tam Was już ponad 3600 !

Oprócz bycia mamą jestem też kosmetologiem z praktyka przy „fotelu”. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku kosmetologia estetyczna w Warszawie. Kocham kosmetyki i świat piękna. Uwielbiam radzić innym kobietom  i mężczyzną w sprawach uronowych oraz rodzicielskich.  Sama mam przecież dwójkę !

Blog

logo-bez-tla-duze

 

Mój blog ewoluuje, zmienia się, ale jedno co się na pewno nie zmieni to tematyka. Czyli duża rodzicielstwa moim okiem oraz kosmetologii podanej w prostu sposób.  Łączę tematy kosmetyczne z rodzicielskimi, w ten sposób powstał pierwszy taki blog w Polsce!

Blog kosmetomama.pl jest skierowany do Ciebie! Natomiast najliczniejsza grupę czytelników tworzą kobiety w wieku 24-34 lata,  które interesują się kosmetyką i urodą, kobiet na początku swojej drogi w macierzyństwie oraz te które w  temacie dzieci „siedzą” od dawna. Od niedawna dużą ilość czytelników tworzą także mężczyźni, witajcie! Dla was też mam zakładkę na blogu.

Blog kosmetomama.pl cały czas się rozwija dla Ciebie!  Okazało się że blog czytają zarówno kobiety jak i mężczyźni dlatego też rozwijam go w tym kierunku. Tu każdy może znaleść coś dla siebie bo zakładki są dopasowane zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, dla mam i dla ojców. 

DLA KOBIET– zakładka ta dedykowana jest dla w całości dla kobiet które chcą znaleść przepisy na piękno oraz dla młodych mam i kobiet w ciąży.

DLA MĘŻCZYZN– w zakładce tej możesz znaleść porady dotyczące wyglądu, zdrowia ale także podejścia do dzieci.

DLA NICH– to zakładka dla rodziców oraz par w związkach

DLA DZIECI– zakładka ta poświęcona jest cała dla najmłodszych. Można w niej znaleść propozycje modowe, gadżety do pokoi oraz fajne zabawki i akcesoria

DLA PRZYJEMNOŚĆ JEDZENIA– Ta zakładka jak sama nazwa podpowiada to przepisy na pyszne obiady, przekąski, śniadani i kolacje.

DLA KOSMETYCZEK– założyłam tą zakładkę, aby dzielić cię wiedzą na tematy kosmetyczne.

WYRÓŻNIENIA

Teksty z mojego bloga były wielokrotnie wyróżniane w cotygodniowych rankingach najlepszych wpisów rodzicielskich na stronie www.madrzy-rodzice.pl ( Mądrzy Rodzice) a mój największy sukces w tym rankingu to  wyróżnienie za najlepszy tekst  (tekst kwartału)  – „Gdy to mężczyzna stara się o dziecko” .

 
Zapraszam, usiądź wygodnie w fotelu weź kubek kawy i przyłącz się do mojego babskiego grona czytelniczek:)
 
Pozdrawiam Ada
Na temat współpracy ze mną zapraszam tu-> WSPÓŁPRACA.

Masz pytanie? Wątpliwość? A może po prostu chcesz pogadać? Napisz do mnie ->kontakt: kosmetomama@gmail.com

 

Zapraszam również tu:

fanpage facebook 

instagram

twitter

Bloglovin

Pinterest