fbpx

Jestem kobietą a jak wiadomo, kobieta ma w swojej łazienkowej szafeczce dużo skarbów kosmetycznych, na które wydaje niebagatelne pieniądze. Dlatego postanowiłam, że będę kupowała kosmetyki, ale w znacznie lepszej cenie, trzeba tylko wiedzieć jak!.

Na nasze kobiece oczekiwania wychodzi na przeciw portal z promocjami i rabatami, jednym słowem tym, co kobiety lubią najbardziej! Portal bon-on.pl to miejsce w którym możesz znaleźć wiele interesujących ofert, nie tylko z kosmetykami, ale także z ubraniami i produkty dla dzieci oraz z najróżniejszymi innymi produktami. Prosty i łatwy w obsłudze portal, podzielony na kategorie, kody rabatowe i oferty dnia. Dlatego też  czasem watro przed zakupem zajrzeć i zobaczyć czy nie można czegoś “upolować” w niższej cenie.

Po kliknięciu w wybraną interesującą cię kategorię przeniesiesz się do obecnie najlepszych internetowych ofert. Jeśli chcesz wiedzieć co teraz jest w promocji kosmetycznej lub na co jest kupon rabatowy kliknij w zdjęcie.

bon on zdjęcie

Polecam szczególnie te kupony :)

bon on pat

Pat&Rub

toupa baner

Tołpa

irena eris no

Dr Irena Eris

Kosmetyki, które można znaleźć w dobrych cenach na portalu bon-on.pl, są na prawdę dobrej jakości. Wiecie o tym, bo produkty Pat&Rub już dla Was testowałam. Strona współpracuję także z dwiema dużymi drogeriami internetowymi ezebra.pl i perfumesco i można na niej znaleźć także najlepsze oferty z tych drogerii.

Na portalu bon-on.pl można polować na produkty na 2 sposoby. Jeśli szperasz w internecie w poszukiwaniu interesującej cię rzeczy zawsze warto tu zajrzeć czy przypadkiem tej własnie rzeczy nie możesz kupić taniej, lub wchodzisz najpierw na bon-on.pl i sprawdzasz co jest aktualnie w promocji i po tą rzecz, kosmetyk czy produkt sięgasz.

Jak to zrobić?

To bardzo proste. Po wybraniu produktu z danej kategorii klikasz na pasek pod tym produktem- SPRAWDŹ KUPON RABATOWY lub ZOBACZ WYPRZEDAŻ. Potem automatycznie zostajesz przekierowana na stronę wyprzedaży lub widzisz kupon rabatowy, w danym sklepie. Tu własnie wklejasz lub wpisujesz wartość kuponu lub kod w koszyku zakupowym podczas zakupów na stronę danego sklepu.

Proste?, Proste  :)

*Post jest wynikiem współpracy z portalem zakupowym bon-on.pl

(Visited 253 times, 1 visits today)
5 komentarzy
0

Napewno też to polubisz !