fbpx

Danielki-butki dla zdrowej stópki Twojego dziecka.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

Można by było rzec- STOPA, taka małe rzecz a cieszy. Tak, tak nasze stopy codziennie robią tysiące kroków, a co dopiero stopy naszych maluszków?! które często przemierzają kilometry biegając po raz 10 z pokoju do kuchni, skacząc i wchodząc na meble. Dlatego tak ważne jest to w czym ta mała stopa przemierz te tysiące kroków, bo od tego zależy czy nasze nogi będą nam służyć na długi czas.

logo

Postanowiła po raz kolejny wybrać zdrowie dla stopy moich dzieci -Danielki, ręcznie robione buty ze skóry Nubuk. Równie dobrze sprawiają się w domu, na zewnątrz jak i w przedszkolu.

DSC_0282

Danielki to buty  rehabilitacyjno profilaktyczne, które na co dzień pomogą Twojemu dziecku w zapobieganiu wadom czynnościowym kończyn dolnych. Jeśli już Twój maluch ma problem z kończynami dolnymi ( koślawość kolan, koślawość stóp, szpotawość stóp, stopy płasko-koślawe) te butki w połączeniu z rehabilitacją mogą w znaczący sposób pomóc w powrocie do prawidłowego ustawienia stóp. My kupiłyśmy butki bo, są one również przeznaczone dla dzieci ze zdrowymi stopami właśnie po to by nie dopuścić do powstawania wad kończyn dolnych.

DSC_0270

Buty posiadają profilowaną wkładkę, sprężysta i usztywniona zakładka na piętę oraz bardzo lekką i elastyczną podeszwę. To wszystko sprawia, że są bardzo wygodne w noszeniu. Moja Zośka bardzo lubi chodzić w nich w przedszkolu. Korzysta z nich właśnie tam, bo w  przedszkolu spędza najwięcej czasu na zabawie i bieganiu, więc jej kapcie muszą być wygodne.

DSC_0275

Kolejnym plusem tych bucików jest bardzo łatwe zakładanie i zdejmowanie, co dla mnie osobiście jest ważne, bo Zosia może to zrobić samodzielnie poprzez odpinanie lub zapinanie 3 rzep, w ten sposób można sobie także regulować szerokość buta.  Danielki oprócz dbania o zdrowy rozwój stóp, dbają również o to żeby ładnie w nich wyglądać. Pełna gama kolorów oraz doszywek na rzepy powodują, że nawet najbardziej wybredna mała stopa znajdzie tu coś dla siebie. Nasz model to fuksja fluo. Mają odblaskową pomarańczową podeszwę, i piękny kolor z delikatnym brokatowym wzorkiem. Zosia zakochana!

zosia i buty

Te Danielki są dla Zosi trochę jeszcze za duże (mój błąd, nie zmierzyłam dobrze stopy), dlatego też warto zawsze dokładnie zmierzyć stopę dziecka (na stojąco) przed zamówieniem ich. Na stronie internetowej (podanej niżej) jest tabela rozmiarów. Ale to nic straconego będą na później, bo na teraz mam 2 nowe pary truskawkowa dla Zosi i beżowa dla Helki. Te poczekają, aż trochę mała stopa się powiększy,myślę że latem.

najlepsze-buty-dla-przedszkolaka-Danielki

Takie buty to wydatek, który się opłaca bo:

  • są odporne- nie zdzierają się, nie niszczą szybko i nie tracą swojego pierwotnego kształtu,
  • dziecko prawidłowo kształtuję w nich nogi i stopy,
  • można je nosić w domu w przedszkolu oraz na zewnątrz,
  • łatwo się zakładają i zdejmują,
  • oddychają bo są zrobione ze skóry,
  • są lekkie i miękkie,
  • kosztują poniżej 100 zł, rzadko które buty profilaktyczne można dostać w takiej przystępnej cenie,
  • Danielki to ręcznie robione Polskie butki.

Dziękuję firmie Danielki za możliwość przetestowania tych kapci. A Was zapraszam do najlepiej wydanych 100 złotych dla Waszego dziecka :) Na zdrowie :)

Sklep  z Danielkami : Ministore.pl (zakładka profilaktyczne)

 

Fanpage Danielki (bo przecież dzieci wyrastają z butów a tu ciągle jakieś nowe wzory i kolory)

Macie Danielki,  znacie ?

Wpis jest wynikiem współpracy z firmą Dalnielki – Ministore.pl.

(Visited 1 996 times, 1 visits today)
16 komentarzy
0

Napewno też to polubisz !