fbpx

Piękne dekoracje świąteczne.10 pomysłów DIY

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

U mnie jeszcze niewiele świątecznych dekoracji w domu. Jedyna dekoracja, która już się pojawiła to mój ukochany świecznik Anioł produkt handmade z pracowni artystycznej Inkluz, ręcznie malowany. Niebawem oczywiście pojawią się naklejki mikołajowe w pokoju dziewczynek na oknach, ubrana choinka i  światełka w sypialni, oraz świąteczny zapach.Pomyślałam sobie, że zaproponuje wam DIY z innych blogów. Wybrałam dla Was pomysły DIY innych autorów, piękne, świąteczne, radosne, może coś Wam przypadnie do gustu?

GWIAZDKI Z MASY SOLNEJ

 

zdjęcie: Kamperki

Pomysł i wykonanie Liwia i mama Monika. Świetny pomysł na wspólnie spędzony czas i na piękną i prostą dekoracje świąteczną. Gwiazdki można zostawić białe a można pomalować je farbami oraz przyprószyć brokatem :). Na cały DIY zapraszam na blog KAMPERKI.

ŚWIECZNIK DIY Z UŻYCIĄ FARBY TABLICOWEJ

 

zdjęcie: Natalia Sławek
Pomysł i wykonanie Natalia Sławek. Następnym pomysłem jest piękny klimatyczny i romantyczny świecznik. Będzie pięknie dodawał klimatu w domu, w zimowe dni. Na cały DIY zapraszam na blog Jestrudo.pl.

BOMBKI Z PAPIERU

 

Zdjęcie: It’s so easy

 

Pomysł i realizacja blog It’s so easy. Bombki  własnej roboty to prawdziwa radość i  satysfakcja z wykonanej przez siebie pięknej choinkowej dekoracji! i to wcale nie jest takie trudne jak się wydaje :)

 KULE ZE SZNURKA

żródło: kobietawielepiej.pl
Kule ze sznurka to bardzo różnorodny i klimatyczny pomysł. Można je zawiesić na choince, położyć jako dekoracja i włożyć w nie lampki, lub potraktować jako zupełnie oddzielną dekorację świąteczną. Cały pomysł na kobietawielepiej.pl.

PAPIEROWA CHOINKA

 

źródło: Create paper
Choinka radosna i kolorowa. Można ją wykonać w zaciszu własnego domu mając kolorowy papier i farbę :) Cały pomysł na blogu Create Paper.

OZDOBNA BUTELKA

 

zdjęcie: Make LIFE Tasty
Tą cudną dekoracje wykonała Jola. Zaproponowała pomysł na nietypowy recykling butelki! Po co wyrzucać?! Można stworzyć niesamowitą dekorację świąteczną w dowolnym kolorze! Cały pomysł dostępny na stronie Make LIFE Tasty.

WIENIEC

zdjęcie:Julia
 Autorką tego projektu jest Julia.  Dekoracja idealnie będzie pasowała na drzwi np. do pokoju dziecięcego. Potrzebne jest trochę materiału, filc i styropian. Cały DIY jest TU.

KARTKA ŚWIĄTECZNA

zdjęcie: Gülcin
Fajna i radosna kartka świąteczna zrobiona samodzielnie to wielka satysfakcja i niezwykły dodatek do prezentu dla bliskich. Jej wykonanie jest proste a efekt bardzo miły dla oka!. Cały DIY- TU

ETYKIETY NA PREZENTY

zdjęcie: blog Groszkowej
Każdy prezent będzie wyglądał pięknie jak zostanie dodatkowo ozdobiony liścikiem dla kogo Mikołaj zostawił prezent. Na taki pomysł z etykietami wpadła Groszkowa. Na jej stronie można pobrać etykiety na prezenty do wydruku!. Zapraszam na cały DIY na blog Groszkowej.

GIRLANDY Z LAMPKAMI

 

zdjęcie: Babeczka z wnętrzem
Pomysł świetny w swojej prostocie, a jaki klimatyczny! Plastikowe kubeczki w świątecznych wzorach, światełka i nożyczki i gotowe :) Dodaje miłego klimatu świątecznego. Cały DIY na blogu Babeczka z wnętrzem.
Mam nadzieje że znajdziecie tu swoje inspiracje i dekoracje świąteczne! Coś przypadło do gustu? A może macie swoje ukochane dekoracje? Pochwalcie się Kochane!
Polecam tę zajrzeć tu po świąteczne inspiracje na prezent :

Zapraszam na mój fanpage kosmetomama po więcej świątecznych wpisów :) 
(Visited 26 761 times, 1 visits today)

Napewno też to polubisz !