fbpx

Niezwykły prezent dla babci i dla dziadka na święta i inne okazje.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

Co roku na gwiazdkę i na inne okazję mam ten sam problem z dziadkami Zosi. Co tu wymyślać, aby  prezenty dla nich był wyjątkowy. Wiem, że dla dziadków maźniecie kartki kredką przez ukochanego wnusia jest prezentem bezcennym, ale zawsze chciałabym dać coś jeszcze. Coś czego być może się nie spodziewają. Co roku robiłam dla dziadków kalendarze ze zdjęciami wnuczek. Prezent zawsze się podobał, ale w tym chciałam im coś innego. Możliwość zapamiętania ich przeze mnie i moje dzieci i może jeszcze ich dzieci?

Opowiedz -mi -babciu

“Opowiedz mi dziadku”, “Opowiedz mi babciuto pomysł na prezent, który powoduje wzruszenie na twarzach obdarowanych, dlaczego? Wydaje mi się że taki dziadek/ babcia czują się ważni. Wiedzą, że co napiszą będzie tym co przekażą o sobie następnym pokoleniom. Będą żyli w ich wspomnieniach. Na zawsze. Ja aby zrobić dla was te zdjęcia obdarowałam już dziadków wcześniej, ale ich miny mówiły same za siebie-podoba się !

ks6

Babcia (moja teściowa) Zosi i Helenki

ks7

Dziadek (mój tata) Zosi i Helenki

Z książki wspomnień wnuczęta będą mogły dowiedzieć się dużo o ich życiu, o młodości i zwyczajach, o miłości. Książka do przechowywania wspomnień ma mnóstwo miejsca na zapiski. Opatrzona jest też tematycznymi stronami i obrazkami, które upiększą książki.

ks5

Znajdziesz w nich także grafikę drzewa genealogicznego, które można wypełnić z dziadkiem lub babcią.ks10

Książka wykonana jest z grubszego białego papieru i zamknięta w twardej zdobionej oprawie. W wersji kolorystycznej dla babci (różowej z kwiatami na okładce) i dziadka ( niebieskiej z samochodem na okładce.

ks9

W środku są również podobne akcenty kolorystyczne w zależności od wybranej wersji. Książki oprócz rysunków w środku zdobiących je posiadają także dużo miejsca na własne fotografie.

DSC_0313

Uważam że jest to fantastyczny niebanalny prezent. Tak na prawdę prezent i dla dziadków i dla wnucząt. Książki w wersji dla babci i dla dziadka dostępne są na stronie moidziadkowie.pl

ada podpis mały

(Visited 1 890 times, 1 visits today)
9 komentarzy
0

Napewno też to polubisz !