fbpx

Kosmetyki z molekułą Regen7 dla skóry wrażliwej, suchej i atopowej.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

Na polskim rynku kosmetycznym jest coraz więcej polskich dobrych marek z produktami dla skór suchych, wrażliwych i atopowych. Także Ja zawsze zwracam na to uwagę, aby recenzować Wam nowości kosmetyczne, które mają dobra jakość. Dziś przedstawiam Wam produkty emoliencyjne z przełomową i opatentowaną formułą kosmetyczną z molekułą Regen7 używaną tylko w kosmetykach polskiej firmy allerco.

 

Odkrycie polskich naukowców. Molekuła Regen7

 

Molekuła Regen7 to odkrycie polskich naukowców oraz wieloletnie badania nad solami 1-metylopirydyniowymi z których jeden z nich to metabolit witaminy PP (Molekuła Regen7).Czyli substancja poczodzenia witaminowego. Sama witamina PP i jej metabolit jest znana od dawna, ale nigdy do tej pory nie była badana pod kątem działania terapeutycznego. Molekuła Regen7 to substancja czynna, która działa ochronnie przed powstawaniem podrażnień oraz regenerująco, co zostało potwierdzone w badaniach naukowych.

Czym jest molekuła Regen7?

 

Molekuła Regen7 jest substancja fizjologiczną , którą wytwarza ludzki organizm oraz substancją naturalną obecną w wyciągach z alg brunatnych (Undaria Pinnatifida)

Do jakiej skóry przeznaczone są kosmetyki allerco ?

 

Właściwie to do każdej skóry, która okresowo lub ciągle jest podrażniona i wysuszona. A w szczególności dla skóry:

♥dzieci i niemowląt,
♥atopowej,
♥skłonnej do podrażnień i alergii,
♥przesuszonej z objawami nadmiernej szorstkości naskórka i skłonnością do jego złuszczania,
♥wrażliwej, reagującej podrażnieniami na wszelkiego rodzaju środki myjące, standardowe kosmetyki pielęgnacyjne oraz na wiatr, niską i wysoką temperaturę, klimatyzację, centralne ogrzewanie, niską wilgotność.
♥ kosmetyki te można także stosować na skórę normalną z tendencja do okresowego wysuszenia.
♥ kosmetyki mogą być także stosowane w czasie ciąży i karmienia piersią.

Kosmetyki Allerco

kosmetyki-allerco-molekuła-regen7

 

Krem emolientowy nawilżający jest polecany do każdej grupy wiekowej także dla małych dzieci i niemowląt. Krem można używać na całe ciało, zwłaszcza po kąpieli. Bardzo ładnie zmiękcza i wygładza skórę oraz zmniejsza jej szorstkość i swędzenie. Krem ma bardzo lekką konsystencje i szybko się wchłania dzięki temu często stosuje go na skórze Zosi, która często jest wysuszona po basenie. Swędzenie po kremie ustępuje dość szybko i zmniejsza się dyskomfort. Krem nie pachnie i nie zawiera barwinków ,dzięki czemu jest bardziej bezpieczny dla skór szczególnie wrażliwych i atopowych. Krem w swoim składzie posiada witaminę E, gliceryny i allantoiny, które utrzymują prawidłowe nawilżenie skóry.

Szampon nawilżający delikatnie myje i zapewnia fizjologiczne ph skóry, a co najważniejsze nie wysusza włosów i skóry głowy. Szampon ma bardzo fajną konsystencję, trochę jak żel, ale jednocześnie pod wpływem wody konsystencja ta bardzo łatwo się rozprowadza i ładnie pieni. Myłam włosy moim dzieciom wielokrotnie tym szamponem i włosy za każdym razem szybko się spłukiwały, co u niecierpliwych dzieci jest bardzo cenne. Włosy dziewczynek dobrze się rozczesywały i ładnie błyszczały. Zauważyłam też ,że skóra głowy Helki przestałam być taka wysuszona. To przykuło moją uwagę, bo na niektóre szampony do tej pory reagowała lekkim łuszczeniem się skóry głowy. Szampon oparty jest na naturalnych środkach myjących m.in wyciągu z jabłek.

alllerco-molekuła-regen7-kosmetyki-dla-dzieci

Emulsja do kąpieli tak jak wszystkie kosmetyki allerco, przeznaczony jest do skóry suchej, wrażliwej i atopowej dziecięcej i dorosłej.Emulsja oprócz molekuły Regen7 zawiera także w swoim składzie olej macadamia, dodatek witaminy E oraz gliceryny, które długotrwale nawilżają i zmiękczają naskórek oraz łagodzą podrażnienia.  Emulsja nie zawiera ani zapachu ani sztucznych barwników. Jak najbardziej może być stosowana w ciąży oraz podczas karmienia piersią, tak jak wszystkie opisane tu produkty.Znacie tą firmę? Jesteście jej ciekawi?  to zapraszam na stronę allerco tam możecie zapoznać się z wszystkimi produktami.

ada podpis mały

(Visited 1 230 times, 1 visits today)

Napewno też to polubisz !