fbpx

Moje Inspiracje.Osoby które mnie inspirują.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama
 Inspirująca jest dla mnie każda osoba, potencjalnie „zwykły” człowiek z niezwykłą energią, który robi to, co kocha i poświęca się temu z całego serca, czerpie energię i radość życia, z najprostszych codziennych rzeczy.
CZYSTA INSPIRACJA
Pierwsza osoba, która jest dla mnie czystą inspiracją w walce o siebie jest moja przyjaciółka.  Cztery lata temu zaginęła. Nikt nie wiedział gdzie jest i co się z nią dzieje. Po kilku dniach okazało się, że się znalazła, w stanie krytycznym ,w szpitalu, daleko od domu. Jej walka o normalne funkcjonowanie trwa do dziś. Codziennie ćwiczy, codziennie z uśmiechem, codziennie z chęcią i perspektywą nowych postępów, brnie do celu, jakim jest niezależność. Podziwiam ją, jej spokój, jej upór, ją całą. To dla mnie czysta inspiracja. Kocham cię za to jaka jesteś!

RODZINA

W rodzinie też mam inspiracje to moi mężczyźni. Mój tata i mąż są dla mnie inspiracją w dążeniu do celu. Pracują i tą pracą i konsekwencją doszli do niezależności. Nie mieli nic i wszystko wypracowali, dla siebie, dla dzieci, dla mnie.

  PANI Z WARZYWAMI

65 letnia Pani w sklepie sprzedająca warzywa, nawet nie znam jej imienia. Walczy o zdrowie córki po udarze. Sama przeszła operację wycięcia nowotworu, ale codziennie otwiera sklep. Ma najlepsze stoisko ze słodkimi owocami i dojrzałymi warzywami. Zawsze się też uśmiecha i rozmawiamy jak tam tydzień minął i zawsze poleca najlepsze produkty dla moich dzieci.

 KREATYWNE OSOBY

Kreatywne osoby, które robią coś więcej ponad pracę i domowe obowiązki. Wieczorkiem lub wczesnym rankiem wstają i tworzą arcydzieła, obrazy, fotografie, zabawki, biżuterię, dodatki. A potem dzielą się swoją pracą. Dzięki nim nawet osoba, która nie ma umiejętności może mieć coś pięknego, unikatowego dla siebie od nich.

 KAŻDA KOBIETA

Każda kobieta, która robi to, co kocha po mimo przeciwności losu jest moją inspiracją. Inspiruje mnie do działania i do przekraczania swoich słabości. Przez ostatnie cztery lata spotkałam dużo takich kobiet, także dzięki blogosferze. Blogujące mamy, które po mimo braku czasu piszą, radzą, rozmawiają i prowadzą swój świat. Od takich kobiet czerpię energię, bo skoro One blogują a mają dzieci i tonę obowiązków to, dlaczego ja nie mogę robić tego samego? Mogę i to też mnie inspiruje do działania.

 STARUSZKOWIE

Inspiruje mnie miłość, długowieczna, radosna, spokojna. Pary staruszków, spacerujących w parku w słoneczny jesienny dzień,którzy ledwo chodzą a z miłością trzymają się za ręce, bije z nich ciepło i oddanie.
Takie osoby inspirują mnie abym codziennie robiła to, co kocham, cieszyła się z każdej chwili i rozwijała. Dziękuję, że mogłam ich poznać.
                      Wszystko może być inspiracją, trzeba mieć tylko szeroko otwarte oczy…
A co Was inspiruje?
(Visited 4 319 times, 1 visits today)

Napewno też to polubisz !