Oczyszczanie organizmu. Dzień 3 i 4.Pierwsze sukcesu.

Przeżyłam 2 pierwsze dni, teraz to już chyba z górki :)

Dzień 3. Środa

Nie mogłam doczekać się tego dnia, bo dziś jem pierwszy prawdziwy posiłek z listy proponowanych do 600 kalorii, oprócz tego jest jeszcze koktajl, ale rozpusta!.Nawet już dziś ten aloes nie jest taki niedobry, chyba można się do wszystkiego przyzwyczaić (wraz z oczyszczeniem organizmu inaczej odbiera się smaki) Dodatkowo mam większą motywację. W tali i w biodrach straciłam 2 cm, pijąc 8 szklanek wody dziennie i trzymając się wytycznych programu. Zaznaczam sobie co już zjadłam. Piję koktajl, dziś dodałam do niego truskawki. 15:00 i Obiad czekałam na niego całe 2 dni. Zrobiłam sobie pierś z kurczaka, brązowy ryż (ble) i warzywa. Jakie było moje zdziwienie jak ryż smakował pysznie! a warzywa miały intensywny smak.

DSC_0574 (2)

Pierwszy posiłek 600 kalorii. Pierś kurczaka, brązowy ryż, szklanka wody i 2 szklanki warzyw.

Dzień 4. Czwartek

Dziś już jest dobrze,trochę rano boli mnie głowa, ale jak piję koktajl to zaraz przestaje. Znam już program prawie na pamięć i tylko czasem zerkam, odnotowując krzyżykami zjedzone witaminy czy wypite szklanki wody. Jadłam dziś także brązowy ryż, kurczaka z papryką, groszkiem i pomidorami i do tego do picia woda. Nie wiedziałam, że można pić wodę i dobrze się z tym czuć, byłam raczej sympatyczką coli, a tu proszę. Wszystko smakuję lepiej, czuje się dobrze i świeżo. Wieczorem rower 30 minut.

DSC_0575 (3)

Brązowy ryż, pierś kurczaka z papryką, pomidory i groszek

Jest motywacja :)

Przeczytaj również:

Program oczyszczający C9

Oczyszczanie organizmu dzień 1 i 2

 

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość !  Kod rabatowy ! Na hasło KOSMETOMA7  wpisane w kupon rabatowy na koniec zakupów intenetowych na stronie FOREVERSMART Klik tu otrzymasz aż 7 % rabatu na swoje zakupy!  Kod rabatowy jest aktywny do końca października 2018 r. 

(Visited 6 817 times, 1 visits today)