Oczyszczanie organizmu. Dzień 5 i 6. Zmiana nawyków.

Dziś kolejny dzień moich zmagań ze zmienieniem siebie u swoich nawyków. Jeszcze tylko 3 dni.

Dzień 5. Piątek

Program trochę stał się częścią mnie, bo po prostu mi nie przeszkadza. Nie czuję się głodna bo pije pyszny koktajl 2 razy dziennie, i do tego zjadam obiad 600 kalorii (dziś makaron z sosem pomidorowym, kurczakiem i warzywami). Może wydawać się mało, ale jest na prawdę duży. Czuje się lekka i brzuch mnie nie boli, lepiej śpię. Dziś na obiad wedle podanych przepisów brązowy makaron i sos pomidorowy i szklanka wody. Teraz to już nawet piję więcej niż zalecane 8 szklanek. I po mimo że nie jest to program odchudzający tylko oczyszczający ubyło mi 2 cm w talii i biodrach :). Zaczęłam też dziś testować produkty do kąpieli i pielęgnacji skóry na bazie miąższu z aloesu. Nie spodziewałam się tak silnego działania w produktach kosmetycznych do stosowania do domu. Nasmarowałam ciało tonerem rozgrzewającym i przyspieszającym mikrokrążenie i zawinęłam uda, pośladki i brzuch w filię. Za chwilę zawinięte miejsca zrobiły się ciepłe i czerwone.  Odczekam 40 minut i zdejmę. Owinięta w folii siedzę przy komputerze. O nie! płacze dziecko na górze! Biegnę mumicznym krokiem co sił w nogach, usypiam i czekam. Czas minął, zdejmuję folię, wcieram resztę tonera, na inne partie nakładam krem. Skóra bardzo gładka i pachnąca cynamonem (produkty do zabiegu będę opisane w osobnym poście)

DSC_0578 (2)

Dzień 6.  Sobota.

Dziś już naprawdę spokojnie i bez zupełnie żadnego stresu. Myślałam, że program nie jest dla każdego, ale jest, oczywiście nie dla kobiet w ciąży czy karmiących piersią, ale kobiety które planują ciążę lub są już po okresie laktacji jak najbardziej oraz dla mężczyzn. Dwa pierwsze dni to mordęga więc warto je sobie zaplanować na weekend, potem już jest łatwo. Tabletki do torby, proszek na koktajl też i w oddzielny pojemnik przygotowane jedzenie. Jedyny problem z weekendem to taki, że przyjeżdżają znajomi na grilla, następna pokusa przede mną…Jest pokusa tak jak przypuszczałam. Grill to nie problem bo sobie zażyczyłam grillowana pierś z kurczaka do tego sałatka (zapomniałam wykonać zdjęcia, ups), ale przynieśli ciastka, matko! , ale mordęga!. Niestety uległam, wzięłam gryza od męża babeczki z jagodami, pocieszam się że to tylko gryz, ale i tak potem miałam moralnego kaca, dlatego w niedziele nie ruszyłam nic więcej.

Przeczytaj także:

Program oczyszczający C9 -wstęp

Oczyszczanie organizmu dzień 1 i 2

Oczyszczanie organizmu dzień 3 i 4

Więcej informacji na temat aloesu i jego właściwości oraz o programie znajdziecie na stronie Foreversmart.

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość !  Kod rabatowy ! Na hasło KOSMETOMA7  wpisane w kupon rabatowy na koniec zakupów intenetowych na stronie FOREVERSMART Klik tu otrzymasz aż 7 % rabatu na swoje zakupy!  Kod rabatowy jest aktywny do końca października 2018 r. 

(Visited 5 290 times, 1 visits today)