fbpx

Podsumowanie Akcji świadome opalanie “Słońce bez czerniaka”

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

Wakacje rozpoczęła się blogową akcję “Słońce bez czerniaka” która miała na celu promować bezpieczne korzystanie ze słońca w śród dzieci i rodziców oraz propagowanie profilaktyki przeciwczerniakowej, czyli badania dermatologiczne znamion. Była to moja pierwsza akcja w blogosferze więc nie bardzo wiedziałam jak wszystko zaplanować, aby jak najwięcej blogów rodzicielskich się o tym dowiedziało a co za tym idzie czytelników. Wpadłam więc na pomysł wpisu na blogu który zachęcał do akcji, potem zapraszałam też inne blogi do zamieszczenia swojego wpisu na blogu lub udostępnienia mojego wpisu i ruszyło “najpierw powoli jak żółw ociężale” pierwsze wpisy i absolutna euforia, bo każdy blog ma swoich czytelników, którzy przeczytają post i coś z niego wyniosą. Potem następne wpisy na wielu bloga tych mniejszych i tych wielkich. Bez żadnych podziałów na tych sławnych i na tych zaczynających swoją blogową karierę.  Każda blogerka, która miała takie samo zdanie jak ja, w tej sprawie zechciała swoich czytelników do profilaktyki znamion i do świadomego korzystania ze słońca.

Bardzo dziękuję tym Wszystkim blogerkom, które poświeciły swój czas i miejsce na blogu dla akcji. Podziękowanie za rozpowszechnienie akcji na swoim blogu należą się:

plakat akcjiBlog osobisty Zaraz WracamGabistworkowoMamatorkaDzidziulkowo. blogspot.comNelove by Marta. K ,Mama Carla. plOh Derr blog by Iwona CzarnotaAntyterrorystkaMy Sweet Little Precious  , MAMAOLIVIAWcześniak i co dalejHanna Banaś O Matko WaRiatko!Niebieskookie SzczęścieMaaMaa BaalBinkaaOther Life.plMatki Polki FanaberieLemoniadaWRONEK.PLSylwiannaMama Gada idzie na łatwiznęKiedy mama nie śpiBlondmama.plFrancuska bombonierka blogOdkrywcza Mama.

Wielkie podziękowania za stworzenie ulotki do wydruku należą się Karolinie z bloga Żyj Kochaj Twórz

Dodatkowo także bardzo dużo blogerek udostępniło post na swoich fanpage na facebooku, bardzo dziękuję (tym do których w otchłani fb udało mi się dotrzeć):

Tutaj Mamy, Mamy się dobrze, Inspiracje mamy,  Matko Zabawko, Mam Smyka, Z filiżanką Kawy , Farmaceuta-radzi.pl, Martyna.G, Taszka, MummysWorld.pl, Prawdziwe życie, MatkaGotuje.pl, Matka na skraju-blog, Buba,

Jeśli kogoś pominęłam to piszcie śmiało w komentarzu :)

O akcji także udzieliłam wywiadu do portalu łomzaplus.pl wywiad-> TU, co zwiększyło także ilość czytelników do których akcja dotarła. Nie wszystkie blogi do których napisałam z propozycją dołączenia akcji zechciało się do niej dołączyć, nie wiem może to była kwestia innych poglądów? Nie ważne! Ważne jest to że wdzięki Wam wiele rodziców na pewno pogłębiło swoją wiedzę na temat korzystania ze słońca i to się liczy.

DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.

Chciałabym, aby akcja za rok na wakacje była znowu reanimowana , bo świat jest taki duży, że jeszcze jest sporo do zrobienia:) Dołączycie?

(Visited 455 times, 1 visits today)
10 komentarzy
0

Napewno też to polubisz !