fbpx

Najczęściej zadawane pytania

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama
  1. Zamówiłam ebook , zapłaciłam szybką płatnością a jego nie ma.

Ebooka znajdziesz u siebie na mailu po opłaceniu zamównienia. Jeśli ebooka po płatności błyskawicznej nie przyjdzie na maila w ciągu kilku minut sprawdz folder SPAM i OFERTY tam często lubi się ukrywać. Czasem problem dotyczy niepoprawnego podania maila więc sprawdz czy podałaś poprawny mail. Jeśli nie, napisz do mnie na sklep@kosmetomama.pl z danymi, które wykorzystałąś do zakupu ebooka – pomogę. 

2. Kiedy dostane ebooka jeśli zapłaciłam przelewem tradycyjnym ?

Jeśli masz konto w ING to tego samego dnia. Przy płatności z innego banku może zająć to do 2 dni roboczych. Ebooka wysyłam natychmiast po zarejestrowaniu wpłaty na koncie.  Możesz też wysłać mi potwierdzenie zapłaty z banku a ebooka wyślę tobie wcześniej. 

3. Czy mam nieograniczony dostęp do ebooka ?

Tak jest to dostęp, który nie wygasa. Dzięki temu możesz ściągać najnowsze wersje ebooka jeśli zostanie zaktualizowany.

4. Czy ebookiem mogę się z kimś podzielić ?

Nielegalne rozpowszechnianie ebooka w tym wrzucanie go na “chomikuj” i inne tego typu portale, strony itp. to łamanie praw autorskich, które w polskim prawie podlega między innymi  karą finansowym. Ebook jest dodatkowo zabezpieczony więc można go łatwo zlokalizować. 

5.  Co zyskuje logując się w sklepie ?

Jest to Twoje konto na którym masz dostęp do historii zakupowej i innych swoich danych. 

6. Czy PDF w którym jest zapisany ebook mogę wszędzie otworzyć ?

Tak jeśli masz czytnik musi umieć czytać pliki PDF. Jeśli masz komputer lub telefon ( smartfon) plik ci się otworzy i będziesz mogła z niego korzystać i zapisać go w pamięci komputera oraz w nim wydrukować ebooka lub jego części np tabele. 

 

W razie problemów pisz śmiało :

sklep@kosmetomama.pl 

Pozdrawiam Ada Krynicka | kosmetomama.pl 

 

 

(Visited 169 times, 1 visits today)