O BLOGU/O MNIE

 

Cześć! mam na imię Adriana Krynicka, używam imienia Ada. Jestem mgr kosmetologiem ze specjalizacją kosmetologia estetyczna. Ukończyła 5 letnie studia w Warszawie w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. W trakcie studiów a także po ich zakończeniu pracowałam w salonach kosmetycznych w Warszawie na stanowisku kosmetolog.

Jestem też mamą dla mojej wspaniałej trójki! Czyli Pani Prezes lat 4, Artystki lat 6 i małego Księcia 9 mc. Od prawie 4 lat prowadzę tego bloga, który stał się rzetelnym źródłem informacji dla wielu kobiet . Jestem sympatyczną osobą z poczuciem humoru. Lubię ludzi i kontakt z nimi. Uważam, że podobne przyciąga podobne, dlatego też moje czytelniczki to sympatyczne i fajne babeczki w różnym wieku. Dołącz do ich grona na moim fanpage  Kosmetomama na facebooku jest ich tam już ponad 4100 !

Blog kosmetologiczno-parentingowy

koemstomama-blog-kosmetologiczno-parentingowy

 Blog kosmetomama cześć kosmetologiczna. Oparta na moim doświadczeniu, dowodach naukowych oraz publikacjach branżowych z dziedziny kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej. Blog obalający powszechne internetowe mity kosmetyczne, recenzujący kosmetyki oraz służący poradami dla kobiet i przyszłych mam.

Blog kosmetomama część parentingowa. Czyli duża dawka macierzyństwa moim okiem oparta na doświadczeniu. Zabawki, testy, ciekawe rozwiązania dla mam. Znajdziesz tu także tematy przygotowane specjalnie dla kobiet w ciąży i karmiących oraz działy w całości poświęcone przyszłym mamą i mamą. Znajdziesz tu bezpieczne zabiegi dla kobiet w ciąży oraz zabiegi dla mam kp. Dowiesz się gdzie jechać na rodzinne wakacje i jaki hotel odwiedzić będąc z dziećmi. A może szukasz pomysłu na rodzinny na obiad? Tak tu też go znajdziesz. 

W ten sposób powstał pierwszy taki blog w Polsce! Blog dla kobiet ceniących sobie piękno !

 

WYRÓŻNIENIA

Teksty z mojego bloga były wielokrotnie wyróżniane w cotygodniowych rankingach najlepszych wpisów rodzicielskich na stronie www.madrzy-rodzice.pl ( Mądrzy Rodzice) a mój największy sukces w tym rankingu to  wyróżnienie za najlepszy tekst  (tekst kwartału)  – “Gdy to mężczyzna stara się o dziecko” .

 
Zapraszam, usiądź wygodnie w fotelu weź kubek kawy i przyłącz się do mojego babskiego grona czytelniczek:)
 
Pozdrawiam Ada
Na temat współpracy ze mną zapraszam tu-> WSPÓŁPRACA.

Masz pytanie? Wątpliwość? A może po prostu chcesz pogadać? Napisz do mnie ->kontakt: kosmetomama@gmail.com

 

Zapraszam również tu:

fanpage facebook 

instagram

twitter

Bloglovin

Pinterest

 

 

(Visited 1 396 times, 1 visits today)