fbpx

BLOG I JA

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

adriana- krynicka-kosmetomama-ebooki-dla-mam

Witam Cię na moim blogu! Świetnie, że wpadłaś i poświęcasz swój cenny czas ! Teraz po krótce się przedstawię żebyś wiedziała kto do Ciebie pisze.  Mam na imię Adriana Krynicka Jestem mamą 13 letniej Zośki 10 letniej Helki i prawie 7 letniego Jacka, tak więc jest wesoło.

Z wykształcenia jestem magistrem kosmetologi z 15 doświadczeniem. Moja specjalizacja to pielęgnacja skóry w ciąży i po porodzie.

Jestem autorką licznych publikacji branżowych oraz ebooków dla mam, współautorką książek dla mam i kobiet w ciąży. A ten mini ebook jest niewielką cząstką pochodzącą z mojego ebooka “Kosmetyczny niezbędnik dla mam karmiących i kobiet w ciąży”.

Współpracuję ze szkołami rodzenia, prowadzę webinary dla przyszłym mama o pielęgnacji oraz tworze artykuły dla pism branżowych takich jak “Poradnik Laktacyjny”.

Jak powstał blog kosmetomama | Kosmetolog dla mam ?

Zauważyłam, że wiedzy na temat zabiegów w ciąży i podczas karmienia piersią w internecie praktycznie nie ma lub jest, ale wiele nieprawdziwych i różniących się opinii. Najczęściej przeczytasz „Nie wolno, bo w ciąży to nie wolno nic” lub „Karmisz ? to na wszelki wypadek nic nie stosuj” 

Dlatego postanowiłam moją wiedzę ukierunkować głównie na tematy urodowe związane z macierzyństwem, ciążą, karmieniem piersią. Stąd pomysł na stronę kosmetomama.pl Kosmetolog dla mam, aby pomagać kobietom, mamom.

Moim celem jest przekazanie Tobie na tym blogu rzetelnej i sprecyzowanej wiedzy, podanej w prostej i przystępnej formie, a fakt że nie jestem tylko kosmetologiem, ale też mamą dodatkowo wpływa na plus, bo chciałabym aby jak najwięcej obecnych lub przyszłych mam mogło bez wyrzutów sumienia korzystać z zabiegów i kosmetyków, które poprawią samopoczucie, bo wiem jak to jest w tym okresie z samooceną. 

W ciąży i po porodzie możesz korzystać z wielu zabiegów i kosmetyków czego dowodem jest cykl Kosmetolog radzi w zakładce kosmetolog dla mam tylko trzeba wiedzieć jakich i kiedy a ja chcę Ci to na moim blogu pokazać i ułatwić. 

Na blogu znajdziesz odpowiedzi na pytania odnośnie kosmetyków, składników i zabiegów , które w ciąży, po porodzie i podczas karmienia piersią możesz stosować oraz poczytasz o takich których podczas tego okresu powinnaś unikać lub stosować w mniejszej ilości. Jest o depilacji, peelingach, sztucznych rzęstach, paznokciach, nawilżaniu i wyszczuplaniu. Właściwie o wszystkim o czym sama chciałabym przeczytać będą w ciąży i po porodzie. 

Mamo, która karmisz piersią i Ty mamo, która karmisz butelką i ty mamo po CC oraz Ty po porodzie naturalnym blog kosmetomama jest dla każdej z was bo każda z Was jest najlepszą mamą jaką może być, więc czas pomyśleć też trochę o sobie!

Pozdrawiam Ada ˜Kosmetomama 
 
 
 
Na temat współpracy ze mną zapraszam tu-> WSPÓŁPRACA.
 

Masz pytanie? Wątpliwość? A może po prostu chcesz pogadać? Napisz do mnie ->kontakt: pytania@kosmetomama.pl

Zapraszam również tu:

fanpage facebook 

instagram

twitter

Bloglovin

Pinterest

(Visited 2 054 times, 1 visits today)