fbpx

O blogu

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

Witaj na Naszym blogu. Jeśli chcesz się więcej o Nas dowiedzieć, to trafiłaś/eś w dobrą zakładkę.

o blogu baner

Założyłyśmy bloga gównie dla mam, które nie mają czasu, pomysłu i chęci, aby codzienni gotować coś nowego dla całej rodziny. Blog podzielony jest na kategorie dzięki którym łatwiej trafić jest na dany przepis. Blog cały czas jest dopracowywany abyś jak najlepiej się tu czuła.

Obie jesteśmy mamami i wyznajemy zasadę, że to co ugotowane w domu jest najlepsze dla całej rodziny. Z drugiej strony, wiemy jak trudno znaleźć czasem chwilę na ugotowanie obiadu z dwóch dań i deseru, zwłaszcza gdy mały człowiek bardzo intensywnie domaga się naszej uwagi.

Wiemy też, że mama czasem potrzebuje kulinarnej inspiracji by zabłysnąć przed swoimi najbliższymi Dlatego właśnie postanowiłyśmy stworzyć bloga by podzielić się z Wami naszymi pomysłami, doświadczeniami i przemyśleniami.

Poza przepisami na dania dla maluchów, staramy się zamieszczać pomysły jak można zmodyfikować obiad dla dorosłych, tak by mogło je zjeść także Wasze dziecko. Staramy się by nasze dania można było przygotować w łatwy i szybki sposób, bo zwykle nie mamy czasu na długie pichcenie.

Mamy nadzieję, że uda się nam wprowadzić w Waszą kuchnię trochę nowych pomysłów na smaczne i zdrowe dania. Bo jedzenie przygotowane z miłością smakuje lepiej!

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu przez maila ” matkagotuje@gmail.com

Jesteśmy również na facebooku i czekamy na Was: Matka Gotuje

(Visited 18 times, 1 visits today)