fbpx

Pomysły na piękny pokój twojego dziecka.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

Marzyło mi się…

Czy nie marzyłyście czasem, aby pokój Waszego maluszka był jedyny w swoim rodzaju, był właśnie jego, był niezwykły? ja marzyłam, więc wchodząc do Internetu wyszukiwałam różne fajne personalizowane gadżety. Trafiłam wtedy na firmę Peticado zajmującą się między innymi wyrabianiem pięknych literek z materiału i drewna o różnych kolorach, fakturach i czcionce, dla chłopca i dla dziewczynki, dla starszyzny i malizny…właściwie dla każdego.
 
 

Ozdoba pokoju Maluśkiewicza-literki
Literki można wybrać z gotowych zestawów kolorystycznych, ale można też stworzyć je samemu z pośród dostępnych kolorów i faktur. Dodatkowo do literek można zamawiać sobie dodatki. Doszyć serduszko, misia, ptaszka, samochodzik, zażyczyć sobie literki na wstążeczkach i inne drobiazgi, które jeszcze upiększają całość naszego stworzonego dzieła.

Literki szyte z dodatkowymi aplikacjami do pokoju Zosi z Peticado

 

Literka szyta z serduszkiem

 

literka szyta z motylek

 

Literka szyta z misiem

 

Literki drewniane z kokardką do wyboru mają wysokość 10 cm i grubość 8 mm ich koszt to około 22-25 zł z sztukę. Ja do pokoju Zosi wybrałam miękkie, kolorowe szyte literki, własnego projektu, bo właśnie takie pasowały mi do pokoju ( to właśnie te wyżej ). Powiesiłam je na ścianie przy łóżeczku Zosi. Szyte literki, bez dodatkowych aplikacji kosztują za sztukę około 24 zł. Dla Eko Mam są też literki ECO wycinane z topolowego drewna koszt jednej to 16 zł.

 

Literki drewniane: źródło: Peticado
 
 

 

literki ECO, źródło: Peticado
 
Personalizowane body i prezent tylko dla chłopca…

To, co można wykorzystać na prezent urodzinowy lub chrzest to body (bawełna- 49 zł) z wyszytym imieniem dziecka, naprawdę się sprawdzają i robią wrażenie. Są miękkie i nie kłopotliwe w używaniu. Haft jest tak wyszyty, że nie podrażnia skóry malucha i nie mechaci się ani nie pruje (przynajmniej ja nie miałam z tym żadnych problemów). Dodatkowo, jeśli jesteśmy zaproszeni na okoliczność urodzenia się chłopca doskonałym, niebanalnym i śmiesznym prezentem może okazać się „daszek na ptaszek”, co to takiego?-“ubranko” na siusiaka, aby przewijanie chłopca nie kończyło się za każdym razem zmianą stroju osoby przewijającej :) ale drogie Panie ten prezent ma jedną wadę… jest dostępne tylko w małych rozmiarach dla małych chłopców :)

 

 

Bawełniane body z haftem, źródło: Peticado

 

 

 

Daszek na ptaszek, źródło: Peticado
 
Miłego buszowania w sieci w poszukiwaniu “upiększaczy” do pokoi naszych dzieci :)

Zdjęcia zostały wykorzystane za zgodą Peticardo.

(Visited 632 times, 1 visits today)

Napewno też to polubisz !