fbpx

MomMe Cosmetics. Recenzja kosmetyków dla dzieci.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

Olej makadamia, sezamowy, migdałowy, arbuzowy, bisabolol, naturalna witamina E, tlenek cynku i wiele innych naturalnych składników  + szczypta czułości wymieszana z dużą dawką odpowiedzialności oraz bezpieczeństwa. Tak właśnie powstają kosmetyki idealne dla wrażliwej skóry małego dziecka oraz mamy. Kosmetyki w których notorycznie zakochują się Polki-MomMe Cosmetics

 

To nie tylko moda na eko i na naturalność to moda na zdrowie i to jest ważne. Wyselekcjonowane ekologiczne składniki kosmetyków MomMe Cosmetics, przetestowane dermatologicznie. Dla wspomagania i ochrony skóry dziecka od 1 dnia życia. “Dla małych wrażliwców”, “Dla małych aniołków”, “dla małych podróżników”, “dla małych urwisów”. Każdą z linii cechuje coś innego.

Kosmetyki MomMe są nie tylko bardzo wysokiej jakości. Są także małymi przepięknymi prezentami dla każdej osoby która je kupuje. Mała kokardka, charakterystyczny “ptaszek naturalności” wyróżniające się opakowanie i piękna grafika. Każda linia ma inny kolor dzięki czemu łatwo odnaleźć produkty do kąpieli, po kąpieli, na spacer itp.Każdy kosmetyk posiada także prostą i czytelną informację z jakich składników jest stworzony.

DSC_0196

Aksamitna oliwka pielęgnacyjna MomMe to 11 wyselekcjonowanych składników z certyfikatem jakości. Konsystencja oliwki zadziwia i zachwyca. Jest to produkt podany w formie pół płynnej-wyciska się go z tubki! Tak i to jest genialnie rozwiązanie! bo najbardziej w innych oliwkach nie lubię jak mi cieknie po palcach i wszędzie kapie. Ta oliwka po wyciśnięciu rozgrzewa się na skórze dziecka (może być także używana przez przyszłe mamy i kobiety karmiące piersią) i świetnie się rozsmarowuje ma przy tym lekki, delikatny i świeży zapach. Można ją stosować do masażu.

DSC_0192

Spacerowy krem na każdą pogodę (SPF 25) to krem, który powinien mieć każdy rodzić pod ręką, nie tylko dla dziecka, ale też dla siebie. Na chłodniejsze dni i na te słoneczne. Mineralny, bezpieczny filtr i lekka konsystencja.Krem ma delikatny naturalny zapach. Puszysty krem łagodzący to krem, który można używać wymienne z oliwką lub używać go w lato, bo ma lżejszą konsystencję, szybciej się wchłania. Krem nie pachnie bo jest to lina “dla małych wrażliwców”.

DSC_0193

Odżywcza śmietanka do kąpieli to doskonały produkt na złagodzenie podrażnień małej wrażliwej skóry oraz skóry z AZS. Śmietanka wstępne także nawilżenie skóry. Łagodny żel do mycia 2 w 1 to oczywiście ulubieniec każdego rodzica, bo jak się w tej wannie już malucha dopadnie, to nie zmieniając kosmetyku można umyć go od stóp do głów :) Ja tak właśnie robię. Żel dobrze się pieni. Włoski moich dziewczynek łatwo się rozczesują, są błyszczące i gładkie. Polecany dla każdego typu skóry dziecka.

 

A i jeszcze niespodzianka :) Mam dla Was do rozdanie od firmy MomMe cosmetics aż 4 zestawy kosmetyków. Tak, tak, tych o których na górze pisałam! Super?, No pewnie że super!
Co należy zrobić, aby zawalczyć o jeden z tych cudnych zestawów? -ZDJĘCIE!

 

Jakie?Jesienne.
Może na nim być wasz maluch na spacerze bawiący się w liściach lub zbierający kasztany. Możesz być ty z maluchem lub tata. Może być na nim cała rodzina na jesiennym spacerze. Dowolnie, byleby to było zdjęcie z dzieckiem w jesiennym krajobrazie.

 

Zdjęcie wklej w komentarzu, pod tym postem do dnia 21. 10. 2015 do środy do 23:59

 

Z pośród zdjęć zostaną wybrane 4 najładniejsze/najciekawsze zdjęcia (każdy osoba, może zamieścić tylko jedno zdjęcie)

 

Wyniki będę podane w tym samym poście w dniu 26.10.2015 r Poniedziałek 

 

Opis nagród:

 MIEJSCE 1 (ZESTAW 3 KOSMETYKI):

AKSAMITNA OLIWKA PIELĘGNACYJNA -100ml

ŁAGODNY ŻEL DO MYCIA 2 W 1 -150 ml

SPACEROWY KREM NA KAŻDĄ POGODĘ (SPF 25)-50ml

…………………….

MIEJSCE 2 ( ZESTAW 2 KOSMETYKI)

AKSAMITNA OLIWKA PIELĘGNACYJNA -100ml

ŁAGODNY ŻEL DO MYCIA 2 W 1-150 ml

 …………………

MIEJSCE 3 (ZESTAW 2 KOSMETYKI)

SPACEROWY KREM NA KAŻDĄ POGODĘ (SPF 25) -50 ml

ODŻYWCZA ŚMIETANKA DO KĄPIELI -150 ml

 ………………….

MIEJSCE 4 (ZESTAW 2 KOSMETYKI)

SPACEROWY KREM NA KAŻDĄ POGODĘ (SPF 25)-50 ml

KOJĄCY KREM NA PUPĘ -50 ml

Regulamin konkursowy

1. Organizatorem konkursu jest Kosmetomama.pl

2. Konkurs odbywa się na blogu Kosmetomama.pl

3. Czas trwania : od 8.10.2015 r (czwartek) do 21.10.2015r (środa) godziny 23:59

4. Wyniki zostaną podane w dniu 26.10.2015 r poniedziałek (wyniki będą podane na blogu Kosmetomama.pl w tym samym wpisie)

5. Sponsorem w konkursie jest MomMe cosmetics

6. Nagrodami w konkursie  są 4 zestaw kosmetyków MomMe cosmetics (po jednym zestawie dla każdego wyróżnionego autora zdjęcia  w konkursie) . Zestawy różnią się między sobą w zależności od zajętego miejsca.

7. Wyróżniane przyznawane są od miejsca 1 do 4.

8. Każdy osoba może wkleić w komentarzu tylko jedno zdjęcie

7. W konkursie wyłonieni zostaną 4 laureaci, których zdjęcia będą według mnie najładniejsze.(Będzie to moja subiektywna ocena)

8.Jeśli laureat w ciągu 7 dni od podania wyników, nie zgłosi się po odbiór nagrody ,zostanie wyłoniona inna osoba.

9. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie.

10. Nagrody wysyłana jest tylko na teren Polski

********

Dokładny opis wraz ze składem kosmetyków znajdziesz na stronie MomMe cosmetics:

AKSAMITNA OLIWKA PIELĘGNACYJNA

ŁAGODNY ŻEL DO MYCIA 2 W 1 

SPACEROWY KREM NA KAŻDĄ POGODĘ (SPF 25)

 

POWODZENIA!

Ps: Zapraszamy także do polubienia naszych fanpage na facebooku :) Nie jest to obowiązkowe, ale będzie nam bardzo miło :)

MomMe cosmetics

Kosmetomama

                                               

WYNIKI KONKURSU
Było mi bardzo ciężko zdecydować kto moim zdaniem zasługuję na nagrodę, bo na wyróżnienie zasługuję każda z Was która zdecydowała się pokazań część swojego świata jesienią. Wiem, że dla każdej z Was to właśnie Wasze zdjęcie jest wyjątkowe, ale ja musiałam wybrać 4 z Was. Każde zdjęcie które wybrałam miało coś w sobie, coś co wyróżniało go od innych:
1 MIEJSCE  – INEZ BRZÓZKA
KK1
2 MIEJSCE – SYLWINA
KK
3. MAŁGOSIA 
KK3 mAŁGOSIA 3
4. EWELINA DZIERŻAWSKA
KK 4 EWELINA DZIERŻYŃSKA 4
GRATULACJE!!!
Proszę o przysłanie na mój adres kosmetomama@gmail.com waszych danych do wysyłki + nr tel dla kuriera.
(Visited 1 819 times, 1 visits today)
25 komentarzy
0

Napewno też to polubisz !