fbpx

Wakacyjna moda: plaża Kamperki blog.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

W dzisiejszym Projekcie Mama. Monika mama małej Liwi i właścicielka bloga o modzie, dzieciach i lifestylu -Kamperki. Monika przeszukała cały internet i znalazła najfajniejsze i najmodniejsze plażowe dodatki dla małej księżniczki.Zapraszam na jej post gościnny.

mil
“Blog o niej, dla niej i wokół niej. Od kiedy Liw pojawiła się na świecie, ja zwariowałam, a świat razem ze mną. Trochę naszej mody, szczypta życia. Prawdziwe kolory miłości mamy i córy.”
Blog Kamperki | Fanpage Kamperki

Lato w pełni. Temperatura sięga zawrotnych wartości, słonko nas nie oszczędza a najchętniej czas spędzamy nad wodą. I nie ma co się dziwić, każdy potrzebuje odrobinę wytchnienia. Chociaż nie powiem, ja to bym wolała, żeby lato trwało cały rok. Żeby nie trzeba było spędzać godzin na ubieraniu się w kurtki, buty, czapki i szaliki.

Zwiewna sukienka, klapeczki, kapelusik – tak siebie widzę od stycznia do grudnia.. ale cóż, pomarzyć można! Póki jednak lato trzyma, zatrzymajcie się ze mną przez chwilę na plaży. Zamieńcie się w małą dziewczynkę i zobaczcie, co przygotowałam dla najmłodszych. Jeżeli macie córeczki, jak ja, może odnajdziecie letnie, plażowe inspiracje w moich zestawach. Wybrałam kilka wersji kolorystycznych, bo wiadomo, guścik guścikowi nierówny, a co dopiero u małych księżniczek!

Na kolażach nie ujęłam nakryć głowy, ale chyba nie trzeba nikomu mówić, jak bardzo są ważne, zwłaszcza na plaży!

plażowe-inspiracje

Buty 

Sukienka 

Strój kąpielowy 

Okulary

kamperkiplaza2

Buty 

Sukienka 

Strój kąpielowy

Opaska z kwiatami

kamperkiplaza3

Buty 

Sukienka 

Strój kąpielowy 

Okulary

kamperkiplaza4

Buty 

Sukienka

Strój kąpielowy 

kamperkiplaza5

Buty 

Sukienka 

Strój kąpielowy 

Okulary

Plażowe-inspiracje

Buty 

Sukienka 

Strój kąpielowy

(Visited 476 times, 1 visits today)

Napewno też to polubisz !