fbpx

Letnie stylizacje dla chłopca. Wpis gościnny.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

Dziś następny “Projekt Mama” a w nim kolejna niesamowita mama. Kamila z bloga “Olomanolo” który prowadzi jak piszę wspólnie z synkiem Aleksandrem. O modzie, o kobietach o macierzyństwie. Dziś proponuje stylizacje dla chłopca na lato! “Lodzio miodzio Panowie :)”

Olomanolo zdjęcie 1“Mam na imię Kamila i jestem mamą dwuletniego Aleksandra. Spośród tysiącia rzeczy, które mogłabym napisać o sobie, wyróżnia mnie wielozadaniowość. Jestem mistrzem w ogarnianiu tysiąca spraw na raz. Na blogu piszę o tym, jak połączyć macierzyństwo z pracą i prowadzeniem domu, tak aby w tym wszystkim można było znaleźć dodatkowy czas dla siebie. Olomanolo to blog dla nowoczesnych mam, które łączą pracę na etacie, wychowywanie dzieci i prowadzenie domu.”

Blog: Olomanolo  / Fanpage:  Olomanolo

Kiedy widzisz w osiedlowym zieleniaku to co daje matka natura, czyli najpyszniejsze owoce z których na niektóre czekasz aż cały rok to wiesz, że lato tuż tuż…Warto więc wybrać się na zakupy i wyposażyć siebie i swoją pociechę w szorty, kolorowe t-shirty i słomkowe kapelusze.

Tegoroczne lato będzie obfitowało w owocowe i kwiatowe printy oraz morskie motywy. Najfajniejsze jest to, że wzorzyste ubrania nie są już zarezerwowane jedynie dla dziewczynek. W tym roku zamiast szarości i granatów ubierzemy naszych synów w arbuzy, melony i ananasy. Lato zapowiada się bardzo kolorowo…To co, zakładamy owocowe outfity sobie i naszym dzieciom i przeganiamy tą paskudną pogodę?

Większość moich wyborów znajdziecie w sieciówkach. Wybrałam też kilka specjalnych perełek od polskich projektantów…Nie mogłam ich ominąć…Zresztą sami zobaczcie..

Kamila

 

Zestaw owocowy

  1. NEXT
  2. NEXT
  3. Little Gold King
  4. ZARA
  5. ZARA
  6. ZARA
  7. NO SWEET

Hawajskie printy

1,2,3,4, 7,8  – NEXT

5 – ZARA

6 – H&M

Morskie printy

1,3 – THAT WAY

2, 5, 8,9- NEXT

4 – H&M

6,7 – KUKUKID

MiszMasz

1 –Maybe4babe

2- Zezuzulla

3- DREAM NATION

4,5 – KIDSMUSE

6 – NO SWEET

7 – samodobro

buty i kapelusze

1,3,5,6 – ZARA

2,4,7 – H&M

Pozdrawiam

Kamila z bloga Olomanolo

 

*Wszystkie treści i zdjęcia we wpisach gościnnych przedstawione na moim blogu są zamieszczone za zgodą autorek.

Jeśli tak jak dotychczasowe przedstawione mamy chciałabyś umieścić na moim blogu wpis gościnny zapraszam do wysyłania maila nakosmetomama@gmail.com odnośnie ustalenia szczegółów wpisu.

 

Za tydzień Mama Antyterorystka

Dotychczasowe blogujące Mamy w “Projekcie mama” znajdziesz TU.

 

(Visited 526 times, 1 visits today)

Napewno też to polubisz !