fbpx

TANGLE TEEZER przy trudnościach z rozczesywaniu włosów.Recenzja.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama
 
“Szczotka jak szczotka pomyślałam zamawiając. Wszyscy się zachwycają to ja może też spróbuje?!”, Wiecie dlaczego ją zamówiłam? nie dlatego że wygląda jak szczotka do czesania futrzaków, nie dlatego że ma fajne kolory, ani nawet nie dlatego że ma dobre opinie ekspertów, ale dlatego że inne mamy ją polecają.
Ja chciałam spróbować z 3 powodów.
  1. Po w ciąży strasznie mi zaczęły włosy wypadać a szczotka podobno nie wyrywa włosów,
  2. Szczotka podobno nabłyszcza włosy a moje po ciąży zrobiły się matowe.
  3. Szczotka podobno lekko rozczesuje nawet włosy dziecka.

W tym miejscu mogę wam powiedzieć że ją przetestowałam i wszystko się zgadza!
Powiem wam co jeszcze odkryłam.

 

  • Ta szczotka jest bardzo lekka i nieduża. Mieści się w dłoni co znaczy że można ją wszędzie zabrać i zmieści się (prawie) w każdej torebce.
  • Jak czesze nią włosy czuję że moja skóra też jest masowana (co będzie korzystnie wpływało na porost włosów).
  • Szczotka ma taki kształt że łatwo trzymać ją w jednym ręku a suszarkę w drugim i jednocześnie czesać i suszyć włosy-ważna opcja przy modelowaniu i nabłyszczaniu włosów.
  • Przez swoją lekkość mogą i chcą używać jej dzieci i to nie tylko dlatego że fajnie wygląda ale dlatego że moja Zosia może nią sama czesać włosy i pozwala nawet mi je uczesać (wcześniej bywało różnie-“mamo szarpiesz nie chce”. To fakt ma krótkie włosy ale nawet na moich dłuższych (mam do łopatek) szczotka wyraźnie mniej ciągnie i nawet rozczesywanie poplątanych włosów (mokrych i suchych) jest mniej bolesne.
  • Łatwo ją czyścić z włosów które na niej zostały przez co jest bardziej higieniczna w użyciu.
  • Ma miękkie “ząbki” które nie kłują w głowę i są elastyczne.
Skłamałabym gdybym napisała, że włosy są takie piękne jak po wyjściu do fryzjera, ale rzeczywiście wyglądają na zdrowsze, są bardziej błyszczące i mieni się plączą i elektryzują.
Można ją kupić m.in. TU kosztuję jak na szczotkę dość drogo bo ok 30 zł., ale ja polecam dla mam i dla dzieci, bo warto stracić nieco mniej włosów i nerwów przy czynności którą wykonujemy kilka razy dziennie.
(Visited 1 181 times, 1 visits today)

Napewno też to polubisz !