fbpx

To co każda kobieta powinna mieć zawsze przy sobie.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

Tego nie zmieścisz w kieszeni czy w torebce, ale powinnaś to mieś zawsze przy sobie. To sprawi, że będziesz szczęśliwa.

 

1. Czas

Wydaje mi się dość istotny :) Przydaje się wszędzie i o każdej porze. Gdyby tylko można było go kupić w osiedlowym sklepie! Jeszcze lepiej byłoby, gdyby można byłoby go zatrzymać i czasem delektować się chwilą.

2. Wolność

Każda nawet najbardziej rodzinna kobieta powinna czuć się wolna i być po części egoistką i co ważne nie mieć za to wyrzutów sumienia .Nie chodzi mi tu o zwalanie odpowiedzialności czy obowiązków na partnera czy brak zaangażowania, ale o mentalność. Kobieta dla której, rodzina jest ważna ale wie, że może pozwolić sobie na swoją pasję jest wolna i wie, że poradzi sobie zawsze i wszędzie.

3. Pasja

Ulubiony sport, malowanie, dzierganie czy jeszcze inne aktywności. Sprawiają, że robiąc coś dla siebie zrobisz też coś dla innych. Jako mama będziesz mniej zmęczona i bardzie wyrozumiała. Jako kobieta będziesz bardziej kreatywna i bardziej pewna siebie! i  pokochasz siebie!.

4. Miej Marzenia

Kobieto. Nie daj się przekonać nikomu, że to że JE masz to głupota, że to tak tylko w bajkach dla dzieci. Dzięki temu jesteś wyjątkowa! i to na prawdę się uda. Jeśli będziesz w coś mocno wierzyła i dążyła do celu to na pewno się uda! Nieważne jak duże jest Twoje marzenie. Pamiętaj każdy ma do nich prawo! a ci którzy marzą się nie starzeją ;)!

” Jeśli możesz o tym śnić,  możesz to zrobić”

5. Pozytywne myślenia

Z pozytywną myślą zaczynaj dzień. Spójrz w lustro i powiedz “Jestem fajna babka, dzień też będzie fajny!” I z pozytywną myślą go kończ! Wiesz jaka jest siła pozytywnych myśli?!! Ogromna! sprawdź TU.

6. Ja-kocham się!

Powinnaś być pierwszą osobą która to zrobi! Jeśli pokochasz samą siebie, inni też to zrobią!

6. Równowaga

Czy jesteś stara czy młoda czy masz rodzinę czy jesteś singielką to nie ważne. Podążaj zawsze za swoim sercem. Równowaga jest potrzebna w każdej sferze życia kobiety, bo bez niej utracisz coś naprane ważnego…siebie!

7. Niezależność

Własne konto a na nim pieniądze :). To tak jak własny portfel do którego ci nikt nie zagląda.Uważam, że szczypta niezależności i możliwość decydowania o sobie każdemu jest potrzebna. Nie chodzi tu o brak zaufania do partnera, ale o odrobinę własnej przestrzeni i autonomia. Oczywiście to tylko mała część niezależności ale wyrazie pomaga :)

A na koniec coś bardziej przyziemnego:

Zawsze miej przy sobie produkty, które sprawiają, że się dobrze czujesz. Ulubiony kosmetyk, perfumy, gadżet na szczęście. Ukochana torba, buty czy sukienka, zawsze sprawią, że nawet na “obcej ziemi” w trudniejszy dzień poczujesz się pewniej.

Kochane bądźcie silne, radosne i wyrozumiałe dla siebie i własnych słabości bo, na prawdę każdy je ma trzeba tylko umieć się z nimi zaprzyjaźnić i przekuć je w coś dobrego i pozytywnego. Gdyby każdy z nas był idealny to świat byłby nudny.

 

 

 

(Visited 598 times, 1 visits today)

Napewno też to polubisz !