fbpx

SHARE WEEK. Czyli blogi, które polecam.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

Share Week to bardzo fajna i potrzebna w internecie akcja polecająca wartościowych autorów blogów wymyślona przez Andrzeja Tucholskiego, właściciela bloga www.andzejtucholski.pl. W tym roku także jak polecam swoich ulubieńców i autorów blogów wartych uwagi. Lista jest dość długa, ale i tak nie zawiera pewnie wszytkach którzy powinni tu się znaleść, bo wierzcie lub nie ,ale blogosfera jest pełna niesamowitych treści i wspaniałych blogów. Czas poznać i polubić nowe blog! A może już je znacie?

 

♥♥♥♥

K A M P E R K I 

Zrzut ekranu kamperki 1

Blog Moniki, to blog pełen pięknych zdjęć! A na zdjęciach urocza mała dziewczynka z cudownym uśmiechem ,w pięknych codziennych stylizacjach. Blog oprócz pięknych zdjęć, ma także kuchenne zaplecze z przepysznymi przepisami na wszelkiego rodzaju rodzinne okazje. Znajdziesz tam także nutkę stylu żucia i maminych wywodów. Całość bloga dopełnia postać Moniki, która swoim poczuciem humoru i usposobieniem przyciąga coraz większą ilość czytelników.

♥♥♥♥

Farmaceuta radzi

Zrzut ekranu farmaceuta

Farmaceuta-radzi.pl to profesjonalny i rzetelny blog prowadzony przez Dr. Farmacji i mamę 3 dzieci. Magda autorka bloga, ma niesamowitą wiedzę farmakologiczną, którą w prosty i zrozumiały sposób przekazuję swoim czytelnikom. Pisze na tematy związane z dziećmi oraz zażywania leków w okresem karmienia piersią i ciąży. Nagle się okazuję, że kobieta karmiąca piersią może brać lekarstwa i nie musi skazywać się na wszystkie choroby świata, które trwają i trwają i nie chcą się skończyć.

♥♥♥♥

280 dni 

Zrzut ekranu 280 dni

W moim zestawieniu nie mogło zabraknąć bloga 280 dni. Kasia, która jest autorką bloga porusza i opisuje wszystkie aspekty ciąży. Nawet jeśli jesteś teraz w ciąży i jakiś temat przemkną ci przez głowę, to bądź pewna, że ten temat napewno jest lub niebawem będzie na blogu Kasi, bo blog to jej pasja, a tematy ciążowe i połogowe są jej niezwykle bliskie, ponieważ z wykształcenia jest położną. Dlatego też jej teksty są niezwykle przemyślane i nasączone przystępną wiedzą.

Jesteś w ciąży? Planujesz dziecko? ten blog jest dla ciebie!

♥♥♥♥

Blog Ojciec

Zrzut ekranu blog ojca

Parentingowy rodzynek w moim zestawieniu i ogólnie w blogosferze. Mężczyzn piszących blogi parentingowe jest nie wiele, a mężczyzn ,którzy piszą blogi parentingowe ,które są dobrze napisane to już jak na lekarstwo i ze świecą szukać, na raz. Polecam blog Kamila pełen fantastycznych, mądrych i dobrych tekstów ,które zapadają w pamięć i wgryzają się w szare komórki. Każdy rodzić powinien w swoim życiu chociaż raz przeczytać, teksty z tego bloga. Może nawet czytać go, zamiast poradników dla rodziców ;)

♥♥♥♥

Super Styler

Zrzut ekranu super styler

Ciepły, radosny, rodzinny. Absolutnie moje ulubione, blogowe, rodzinne trio! Marta, piękna i zaradna Pani domu z poczuciem humoru! Janek , mąż tej jak że zaradnej Pani domu, a poza tym bloger, operator, monter i fotograf  ;) oraz najmłodszy prowadzący bloga, ulubieniec wszystkich mam, cioć i kobiet w blogosferze, twórca niezwykłych  i kolorowych bodziaków – Miecio. Fantastyczni i otwarci ludzie. Ta niezwykła rodzinna energia, składa się na niesamowitą i wybuchową mieszankę bloga lifestylowego. O życiu rodzinny, o życiu małżeńskim, o dziecku, o jedzeniu, a wszystko opisane z lekkością i poczuciem humoru.

♥♥♥♥

Nishka

Zrzut ekranu nishka

Blog Natalii to mekka dla rodziców nastolatków. Jest pełen świetnych tekstów okraszonych często ironią i humorem. Rodzinne dialogi to już kultowa część bloga, która nigdy się nie nudzi i zawsze poprawia humor nawet w najbardziej pochmurne dni. Świetnie napisany, mądry, inteligentny. Tak w 3 słowach można określić blog, którego nie sposób nie polubić.

♥♥♥♥

Kasiagandor.com 

Zrzut ekranu kasia

Ten blog to połączenie Focusa, doktora Jekyll i Mr. Hyde. Oryginalny, odkrywczy, intrygujący. Świetnie napisany i inteligentny. O życiu, śmierci, komórkach, ludziach, bakteriach i o wszystkim co wam tylko do głowy wpadnie. Cóż więcej mam napisać, czytajcie !

To wszystkie moje polecenia na ten rok.Jestem pewna ,że znajdziecie coś interesującego i nowego dla siebie. Pozdrawiam i życzę wszystkim wspaniałych, rodzinnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych.

ada podpis mały

 

(Visited 496 times, 1 visits today)
8 komentarzy
0

Napewno też to polubisz !