fbpx

Polecane książki dla Twojego malucha, które uczą i śmieszą.

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

Z wiekiem u dzieci zmieniają się potrzeby poznawcze, pewnie już to zauważyłaś ?!Dziecko ,które do tej pory siedziało w miejscu i bawiło się przez długi czas kawałkiem zaschniętej bułki znalezionej gdzieś  na dywanie, teraz będzie często zmieniało swoje upodobania zabawowe na nieco bardzo absorbujące rodziców. Mały odkrywca chce wiedzieć więcej i więcej, ale nie che się przy tym nudzić, to zrozumiałe. Na szczęście dla Nas idzie wiosna, więc dzieciaki będą mogły na łonie natury odkrywać nieznane horyzonty, bez konieczności przynoszenia do domu najróżniejszych rozdeptanych lub bardziej żywych robaków, w celu okazania i zabawy nimi z rodzicami.

Niestety żaden dzień nie trwa wiecznie, więc nasze małe pędraki (czytaj dzieci;) umorusane i żądające snu po długiej zabawie na dworzu będą potrzebowały wyciszenia po dniu pełnym atrakcji. A co jak nie ciepły i  kochający rodzic do którego można się przytulić i fajna kolorowa książeczka uspakaja malucha przed snem? Dlatego też podsyłam Wam jak na dłoni propozycje najnowszych książeczek o małej Zosi i Gąsce, które uczą i bawią dzieci od 1 do 3 roku życia.

bajki-dla-dzieci-galaktyka-edukacyjne

Książki o śmiesznej Gąsce mają twardą okładkę. Książeczki są odporne na gryzienie i rzucanie ,ponieważ posiadają twarde tekturowe strony. Książeczki o Gąsce dostępne są w 4 odsłonach: Wstawaj  Gąsko! ,Dobranoc, Gąsko!, Kolory z Gąską, 123 z Gąską z których każda książeczka uczy czegoś innego.

ksiażki-dla-dzieci

Dobranoc Gąsko! pokazuje i uczy dzieci codziennych wieczornych rytuałów. Rodzicom jest wtedy łatwiej wytłumaczyć dzieciom dlaczego przed spaniem się kąpiemy ,czy ubieramy w piżamkę. Wstawaj Gąsko! ta książeczka z kolei uczy rytuałów porannych jak np: mysie zębów, wybieranie stroju do przedszkola itp. Kolory z Gąską jak nie trudno zgadnąć, uczy w przyjemny sposób poznawać nowe kolory lub utrwala już te poznane. 123 z Gąską to ostatnia z serii książeczek o Gąsce ,która uczy dzieci cyferek od 1 do 10.

kolorowe-książeczki-dla-dzieci-w-wieku-1-3

Książeczki są bardzo ładni i kolorowo wydane. Przyciągają wzrok i koncentracje małego czytelnika. U nas bardzo ładnie się przyjęły zarówno u 2 letniej Helenki ,która bardzo polubiła kolorowe książeczki jak i u 4,5 letniej Zosi, bo książeczki służą nam liczenia i wymyślania historyjek. Książeczki można kupić np: TU (klik)

Czy Wasze dzieci mają jakieś ulubione książeczki? Piszcie śmiało w komentarzach i dzielcie się fajnymi książeczkami.

ada podpis mały

(Visited 1 039 times, 1 visits today)
8 komentarzy
0

Napewno też to polubisz !