WSPÓŁPRACA

adriana-krynicka-kosmetomama.pl

Zdjęcie : Meet Beauty Conference

 

Witaj,

Mam na imię Ada i tak możesz się do mnie zwracać :) 

Jesteś w zakładce współpraca to zapewne Jesteś nią zainteresowany. Proszę rozejrzyj się trochę co mam dla Ciebie do zaoferowania, a jeśli już wiesz, że to właśnie zemną chcesz podjąć współpracę napisz do mnie maila kosmetomama@gmail.com (z dopiskiem współpraca).

Masz pomysł? Ja go dla Ciebie zrealizuje. A jeśłi nic nie przychodzi ci do głowy, spokojnie, RAZEM coś wymyślimy :)

Moja oferta

Jestem mgr kosmetologii ze specjalizacją kosmetologia estetyczna. Ukończyłam szkołę wyższą w Warszawie, dlatego też wpisy na moim blogu są wartościowe nie tylko pod względem wizualnym, ale także merytorycznym. Dzięki temu blog zyskał wiarygodność czytelniczek i czytelników w tematach dotyczących urody, zdrowia i testowania kosmetyków.

Jestem też mamą, która na podstawie swojego doświadczenia pisze o rodzicielstwie, przydatnych produktach oraz gadżetach dla rodziców i dzieci.

Blog założony został 19.05.2014 roku. Czytelnikami są głównie kobiety w wieku 25-34 lata. Mniejszą grupę tworzą czytelniczki między 35 a 44 rokiem życia oraz młode osoby  między 18 o 24 rokiem życia. Jest to grupa osób w większości pochodząca z dużych miast Polski (najwięcej osób odwiedzających blog jest obecnie z Warszawy), którzy są już rodzicami albo rodzicami wkrótce zostaną, lub te osoby, które poszukują porad kosmetycznych lub nowinek na tematy urodowe.

Na moim blogu wpisy nie znikają po współpracy. Mają też Państwo pewność, że Państwa post będzie „wisiał” na blogu jako pierwszy przez 24 godziny po dodaniu. W tym czasie niczego innego nie będę publikowała. Co znaczy, że Państwa post będzie wpisem najczęściej odwiedzanym. Ja z mojej strony dołożę wszelkich starań, aby współpraca była udana i przebiegała sprawnie.

Jeśli chcą Państwo dostać cennik współprac standardowych to proszę o maila kosmetomama@gmail.com . Niestandardowe współprace wyceniane są indywidualnie pod klienta. Jeśli klient ma pomysł na współpracę inny niż opisane w cenniku także jestem otwarta na propozycję. Na życzenie wystawiam faktury VAT lub działam na umowę na zlecenie.

 
 MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY:
 
  • Mogę dla Ciebie :

Napisać wpis sponsorowany poświęcony tylko wybranej marce lub produktowi ( np :” Hulajnoga dla dzieci” /  „Friends with Glasses. Przytulanki..„)


– Test i recenzja produktu :

Produkt ujęty na zestawieniu wish-list czyli np ” Najlepsze prezenty dla 2 latka” / „Pomysł na prezent dla dziewczynki”

– Konkursy na facebooku Kosmetomama oraz na blogu :

—Przykład wpisu o produktach oraz konkursu na blogu ( np: ” Gry planszowe dla dzieci top 7″)

Masz salon kosmetyczny,salon manicuru/ pedicuru, który jest przyjazny kobietom w ciąży i karmiącym piersią? Zaproś mnie do niego. Przyjadę, sprawdzę i polecę go na blogu oraz dostaniesz certyfikat Zaufanego salonu kosmetycznego/ spa dla kobiet w ciąży. W ten sposób czytelniczki dowędzą się gdzie warto chodzić.

—Film. Od niedawna działam też na You Tubie oczywiście jeszcze za wcześnie na współpracę na tym kanale , ale zamierzam prężnie działać także i tam.

Dodatkowe oferty współpracy

Dostępne opcje współpracy:

Baner reklamowe- najlepiej jednak działają jako dodatek do standardowej formy reklamy

—Niestandardowe formy współpracy- eventy, konferencje, wyjazdy sponsorowane.

—Współpraca długofalowa – cykle artykułów, kilkumiesięczne partnerstwo, kombinacja powyższych możliwości rozłożonych w czasie.

 
 
Dodatkowe informacje:
 
  Nie publikuję na blogu gotowych sponsorowanych artykułów-piszę je sama na zamówienie klienta.
Inne formy współpracy

Blog Kosmetomama.pl został zaproszony na warsztaty „Mamo To Ja” zobacz krótki film z tego wydarzenia oraz zdjęcia z niego ,które zostały opublikowane na łamach portalu babyonline.pl , afterparty.pl oraz na portalu polki.pl 

Mamo-to-ja-warsztaty-kosmetomama.pl

Współpraca telewizyjna z TVP „Pytanie na śniadanie” Przygotowanie materiału o domowych zabiegach na dłonie i paznokcie.

 

Pytanie_na_sniadanie_nowe_logo_655

Współpraca telewizyjna z TVN Style w odcinkuStylowego Magazynu” z prowadzącą Agnieszką Szulim rozmawiałyśmy o tym czy lakiery hybrydowe mogą zniszczyć płytkę paznokcia.

 

_K8A9268 TVN STYE1l

Współpraca z Kwartalnikiem Laktacyjnym. Wpis w kąciku eksperckim 

kwartalnik-laktacyjny-kosmetomama.pl

Aby przeczytać kliknij tu

Wyróżnienia
Teksty z mojego bloga były wielokrotnie wyróżniane w cotygodniowych rankingach najlepszych wpisów rodzicielskich na stronie www.madrzy-rodzice.pl ( Mądrzy Rodzice) a mój największy sukces to zajęcie 1 miejsca w tym rankingu tekstem „Gdy to mężczyzna stara się o dziecko”  Ten teks został także wyróżniony jako tekst miesiąca (wrzesień) oraz teks kwartału.

Rekomendacje współpracy

 

Top_Position_logo mini

Współpraca z Agencją Marketingu Internetowego – Top Position.

„Pani Adriana Krynicka (www.kosmetomama.pl) dla jednego z klientów naszej agencji, zrealizowała test pieluszek wielorazowych. Pani Ada wykazała się terminowością i dużą dozą kreatywności. Przygotowana przez Panią Adę recenzja jest rzetelna, z dużą dawką praktycznych porad, opatrzona pięknymi zdjęciami-pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam współpracę z  Panią Adrianą Krynicką.” Top position Michał Wiercimok

miniaturka mini

Współpraca z portalem internetowym Lulanko.pl

„Lulanko.pl i pani Adriana Krynicka, autorka bloga Kosmetomama, współdziałają ze sobą już od pewnego czasu. Nawiązana współpraca była bardzo owocna i przebiegała w miłej atmosferze. Pani Adriana wykazała się ogromną kreatywnością i profesjonalnym podejściem. Białe szumy, o których jest nasza strona, nie mają przed Kosmetomamą żadnych tajemnic. Polecamy współpracę z Panią Adrianą.” Lulanko.pl

logo hello sport

Współpraca ze szkołą pływania Hello-sport.pl

„Szkoła pływania hello-sport organizowała w sierpniu 2015r. razem z Panią Adrianną Krynicką (kosmetomama) konkurs na portalu społecznościowym – Facebook. Pani Ada jest wspaniałą osobą, zorganizowaną i pomocną. Współpraca przebiegała znakomicie, w pełni profesjonalna, a jednocześnie z dużą dawką humoru. Wszystkim serdecznie życzymy takiej współpracy.” Szkoła pływania hello-sport

ayurvedik-logo1

Współpraca z firmą AyurVedik

„Bardzo doceniamy solidną i rzetelną współprace z Panią Adrianą Krynicką prowadzącą interesujący blog www.kosmetomama.pl . Chcielibyśmy życzyć by blog www.kosmetomama.pl rozwijał się nadal na tak wysokim poziomie ja do tej pory.” Z wyrazami uznania właściciel  firmy PPHUD AyurVedikMarek Mól

logo-dermedic

Współpraca z firmą Dermedic

„Firma Dermedic współpracuje z Panią Adrianą, autorką bloga „Kosmetomama” od grudnia 2014. Dla nas jest to czysta przyjemność. Każdy tekst Pani Adriany jest rzetelny, ciekawy i jednocześnie niepowtarzalny. Autorka bloga to  przesympatyczna i kreatywna osoba, pełna nieszablonowych pomysłów i pozytywnej energii.” Dermedic

nowe-logo-male

Współpraca z firmą REDRO

„Jeden z najlepszych blogów w tej dziedzinie, gołym okiem można dostrzec jak dokładnie przygotowany jest każdy pojedynczy post. Współpraca również fantastyczna, łatwy i luźny kontakt z  blogerką, oraz wiele rodzajów współpracy to to co nas ujęło.” Fototapety REDRO

Social media i mail
W sprawie współpracy proszę pisać na kosmetomama@gmail.com z dopiskiem w temacie „współpraca”

Więcej o blogu i o mnie znajdziesz TU

Zapraszam również tu:

fanpage facebook 

instagram

twitter

Bloglovin

Pinterest

WSPÓŁPRACA:

wsp nowy 20161