fbpx

Oczyszczanie organizmu. Dzień 7, 8 i 9. No to pięknie!

Napisałam Ja : Ada | Kosmetomama

To już prawie koniec :) dziś ostatnie 3 dni.

Dzień 7. Niedziela

Dziś zrobiłam sobie burgera z warzywami. Pomidor, sałata, cebula i mięso mielone. W przepisach dostępnych w zestawie jest opcja burger z frytkami, ale z mięsem z indyka, ja zrobiłam zwykłego więc zjadłam połowę. Poza tym reszta dnia upłynęła spokojnie. Jestem z siebie dumna, że zaszłam już tak daleko, już tylko 2 dni dzielą mnie od celu. Znam program na pamięć wiem co łykać i kiedy. Koktajl witaminowy zrobiłam sobie z truskawkami. Jako 30 minutowe ćwiczenia wybieram rower.

DSC_0591

Burger z sałatą, ogórkiem, cebulą, pomidorem i pieczarkami.

Dzień 8.Poniedziałek

Dziś dzień przed ostatni. Wstaje rano i pije aloes i zaraz koktajl, pyszny pełnowartościowy i lekko strawny. Potem zabawa i szaleństwo z dzieckiem na ogródku. Sprzątanie i drzemka małej. Piję błonnik potem łykam witaminy przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej. Na obiad zrobiłam sobie dziś brązowy ryż z sosem pomidorowymi i z kurczakiem.  Kończę dzień koktajlem i rowerem.

DSC_0592

Kurczak w sosie pomidorowym z brązowym ryżem.

Dzień 9.Wtorek

Wydawał się najprostszy, ale w tym dniu działa się trochę inaczej. Zważyłam się, zmierzyłam w tali i biodrach i uśmiechnęłam się z dumy bo po mimo  że to program Na śniadanie aloes, potem danie 300 kalorii i na kolację posiłek o wartości 600 kalorii. Do obiadu byłam głodna, ale potem zjadłam sobie lekką sałatkę a na kolację zrobiłam brązowy makaron z tuńczykiem, pomidorem i rukolą. Cel osiągnięty! Koniec oczyszczania. Po mimo, że to nie program odchudzający to SCHUDŁAM aż 4 kilo i zmniejszyłam się w tali o 5 cm i w biodrach 4,5 cm. Oczywiście taki efekt dało połączenie dwóch technik doustnego oczyszczania i kosmetyków na bazie aloesu, które pomagają w walce z “pomarańczową skórką” Moja opinia na ich temat TU.

Koniec :) Udało się jest pięknie :)

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość !  Przy rejestracji jako klient i zrobieniu zakupów za minimum 250 zł dostajesz dożywotni rabat -15 %na wszytskie produkty  w sklepie zakupy zrobisz TUTAJ 

Jak zrobić zakupy ze strony producenta  ? Wystarczy na górze strony po prawej strony nacisnąc + dołącz . Pokażą się standardowe dane, które pomogą w realizacji zamówienia. Na dole pokażą się dane „sponsora” cyli moje. Sponsor to osoba, która pomaga tobie w wyborze produktów jeśli potrzebujesz się o coś dopytać, dowiedzieć. Po rejestracji ja będziesz mieć jakieś pytania napisz na : pytania.kosmetomama@gmail.com

Posty z pamiętnika:

Wprowadzenie-Program oczyszczający C9

Oczyszczenie organizmu dzień 1 i 2

Oczyszczenie organizmu dzień 3 i 4

Oczyszczenie organizmu dzień 5 i 6

Oczyszczenie organizmu dzień 7,8 i 9

Aloesowy zestaw do ciała „must have”

(Visited 9 501 times, 1 visits today)

Napewno też to polubisz !